BETÖLTHETŐ POZÍCIÓK

UTAZÁSSZERVEZŐ-KIUTAZTATÁSI REFERENS / ÉRTÉKESÍTŐ

KÖVETELMÉNYEK:

- előny 2-3 éves szakmai tapasztalat
- utazásszervezői, utazási irodai gyakorlat és/vagy végzettség
- európai- és adriaparti desztinációk ismerete előny
- átlag feletti számítógép kezelői ismeret,
- minimum középfokú angol nyelvtudás,
- kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
- önálló munkavégzési képesség, tanulási hajlam
- pontosság, megbízhatóság, szorgalom
- turisztikai képesítéssel rendelkező, pályakezdők jelentkezését is várjuk

AMIT KÍNÁLUNK:
- megbízható, stabil háttér és kiváló/kényelmes munkakörülmények
- munkavégzés helye Budapest,
- munkaidő 6 vagy 8 órában
- versenyképes és progresszív jövedelem, hosszútávú munkalehetőség számos előnnyel

IDEGENVEZETŐ

Meglévő szakemberhálózatunk bővítése céljából várjuk saját szervezésű csoportos utazásinkhoz gyakorlott, jól felkészült,
operatív feladatok ellátását is végezni tudó,
az Adria és a Dél-Szláv térségét (Horvátország, Szlovénia, Bosznia, Montenegró valamint Szerbia) jól ismerő,
angol vagy német vagy horvát nyelven folyékonyan beszélő idegenvezetők jelentkezését!

GYAKORNOK ÁLLÁS

Szezonális jelleggel, heti 2-3 alkalommal, napi 4-6-8 órás munkaidő beosztással keresünk budapesti lakhellyel rendelkező,
fiatal (18. életévét betöltött főként egyetemista) angol nyelven beszélő, kiváló számítógépes ismeretekkel rendelkező személyt
adminisztratív, irodai, szervezési feladatok ellátására.